KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 9118382

nr 911 8382

Gustaf Wilhelm Palm

(1810-1890), Sverige

Blyerts, Gustaf Wilhelm Palm (1810-1890), signerad. 1885, Man med gevär, motivet: 21x13

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

150 kr

måndag 15 september 2014
kl 20:56:23

9/9 20:46:51 1      100 kr
15/9 14:42:06 2      Vinnande bud

Gustaf Wilhelm Palm

Läs mer om Gustaf Wilhelm Palm